dot ثبت درخواست مشاوره


شرکت پارس تاکان
parstakan

نخست - اقامت و ویزا  - اخذ اقامت قبرس

 dot  اخذ اقامت قبرس

کشور قبرس یک قلمرو بین المللی قابل اطمینان برای بازرگانان و افراد محسوب می شود. این مطلب نه تنها به دلیل سیستم عالی مالیاتی این کشور میباشد، بلکه علل دیگر آن امتیازات ویژه ای است که این کشور از نظر موقیعت مکانی و جغرافیایی، سطح هزینه پایین و استانداردهای بالای خدمات دارا میباشد.

کشور قبرس در ماه می 2004 به اتحادیه اروپا ملحق شد و با توجه به موقعیت جغرافیایی عالی استراتژیک این کشور مابین اروپا، خاورمیانه و آفریقا، این کشور عالی ترین مکان برای شرکتهای تجاری و بین المللی و بازرگانان از سراسر جهان می باشد.
این کشور دارای یکی از بهترین سیستم های مالیاتی می باشد و این مسئله مزیت های بسیاری را برای بازرگانان و شرکتهای تجاری و بین المللی به ارمغان آورده است. مزیت های دیگر این کشور علاوه براین عبارت است از: مزیت پرداخت مالیات (15% مالیات بر درآمد قابل پرداخت برای شرکتهای تجاری).

کشور قبرس پایین ترین سیستم های پرداخت مالیات را در اروپا دارا می باشد. همچنین سیستم پرداخت مالیات (VAT) آن نیز پایین ترین نرخ را در اروپا دارا می باشد که فقط 15% است.

 


با توجه به کم هزینه بودن استخدام نیروی کار در قبرس، سطح پایین هزینه اجاره دفاتر تجاری و اداری برای شرکتها نسبت به دیگر کشورهای اروپایی، این کشور بسیار مورد توجه و علاقه شرکتهای بین المللی و تجار برای فعالیتهای تجاری میباشد.

شالوده و زیربنای عالی به همراه خدمات تخصصی حسابداری و قانونی (قوانین در قبرس بر پایه زبان انگلیسی میباشد) و خدمات عالی و تخصصی بانکی در این کشور، سیستم پیشرفته ارتباطی، همه و همه این کشور را نقطه توجه شرکت ها و بازرگانان در سراسر جهان قرار داده است.

کشور قبرس دارای 2 فرودگاه بین المللی در شهر لارناکا و پافوس می باشد که هر کدام از این فرودگاهها پروازهای مکرر از قبرس به دیگر نقاط جهان را همه روزه در برنامه کاری خود قرار داده اند.

استانداردهای بالای زندگی با هزینه بسیار پایین در زمینه بهداشت و مسکن، دور نماها و مناظر بسیار زیبا با ترکیبی از دریا و کوهستان، همه در کنار هم به زندگی در این کشور شکل بسیار زیبایی بخشیده است.تیم حرفه ای و متخصص پارس تاکان قادر به تقبل و انجام تمامی فرآیند ثبت شرکت شما از هر نوعی، در سطح فوق العاده حرفه ای میباشد و از ابتدا تا انتهای انجام کار در کنار شما خواهد بود.

شرکت پارس تاکان آماده مساعدت همه جانبه و کامل به شما در تمام زمینه های ثبت شرکت از ابتدا می باشد و پس از انجام مراحل ثبت شرکت، شما را در اخذ اقامت خود و تمامی اعضای خانواده در قبرس یاری خواهد نمود.

این شرکت با بهره گیری از وکلای خبره خود و تکیه بر توانایی دفاتر خود در امارات متحده عربی و قبرس در زمانی کوتاه توانسته است اقامت گزیدن در منطقه یورو را معرفی و عملی نموده و امروز با در دست داشتن رزومه و تجربه ای منحصر بفرد، ارائه دهنده راهکارهای نوین مهاجرت و سرمایه گذاری باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت قبرس با ما تماس بگیرید و اعضای متخصص تیم پارس تاکان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. 
 dot آدرس و شماره های تماس
آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان مطهری خ مهرداد پلاک 4 ط 5 واحد 14

تلفن : 021 88323868 - 88324489 - 88325182 - 88328675 - 88322301

همراه :  09199020020  -  09127799775   

ایمیل : info@parstakan.com     pars_t89@yahoo.com


;
قبرس، ویزای قبرس، کشورهای عضو پیمان قبرس، پیمان قبرس، اتحادیه اروپا، ویزای قبرس، توافق نامه قبرس، schengen vsa ,
ویزای قبرس , اخذ ویزای قبرس , ويزاي شينگن , ویزا قبرس , گرفتن ویزای قبرس , اخذ ويزاي شينگن , دریافت ویزای قبرس , قیمت ویزای قبرس , هزینه ویزای قبرس , اخذ ویزا قبرس , شرایط اخذ ویزای قبرس , ويزا شينگن , شرایط گرفتن ویزای قبرسگرفتن ويزاي شينگن , قبرس , خدمات اخذ ویزا , قیمت ویزا قبرس , گرفتن ویزا قبرس , ویزای قبرس , خدمات ویزای قبرس , هزینه اخذ ویزای قبرس مسافرتی , گرفتن ویزا , هزينه ويزاي شينگن , خدمات گرفتن ویزا