dot ثبت درخواست مشاوره


شرکت پارس تاکان
parstakan

نخست - اقامت و ویزا  - مهاجرت به آمریکا

 dot  مهاجرت به آمریکا

گرین کارت کارت سبز / سرمایه گذاری

 

اگر شما از دسته ایرانیانی هستید که می تواند بین 500000 تا 1000000 دلار در آمریکا سرمایه گذاری کنید این ویزا بهترین راه مهاجرت برای شما و خانواده شما به آمریکا خواهد بود.

شما و همسر و فرزندان زیر 21 سال شما پس از 5 سال اقامت در آمریکا به شرط اینکه از طریق Business ای که در آن سرمایه گذاری کرده اید توانسته باشد 10 نفر را استخدام کرده و کار آفرینی کرده باشید می توانید شهروند (Citizen ) آمریکا شوید .

این روش مهاجرت قوانین بسیار پیچیده ای دارد که بستگی به شرایط هر فرد متفاوت میباشد.

آگر شما تمایل دارید که متوجه شوید که آیا این نوع ویزا مناسب شما می باشد و یا اینکه شما تمام موارد ( Qualifications ) برای گرفتن این ویزا رادارید و یا خیر می توانید با دفتر وکالت ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که مشاوره در این مورد به صورت رایگان در اختیارایرانیان عزیر قرار می گیرد .

 

گرین کارت کارت سبز / خویشاوندی

 

بر اساس قوانین مهاجرت ایالات متحده آمریکا ، هر شهروند آمریکایی می تواند برای مهاجرت بستگان خود به این کشور از دولت درخواست مجوز کند . از دیدگاه قانون بستگان فرد محدود به نسبت های فامیلی مشخص و تعریف شده می شوند و هرکسی از فامیل آن فرد نمی تواند به عنوان خویشاوند ، از این طریق برای مهاجرت اقدام کند . از منظر قانون بستگان در یکی از این چهار گروه قرار دارند:


1- همسر


2 – والدین

3 –فرزندان(فارغ از سن و وضعیت تاهل آنها )


4- برادر و خواهر.

همچنین یک فرد خارجی که به طور دائم مقیم آمریکا است ( دارنده گرین کارت)نیز می تواند برای مهاجرت خویشاوندان خود اقدام کند که البته در این مورد خویشاوندان به همسر و یا فرزندان مجرد زیر بیست و یک سال او محدود می شوند.

 

گرین کارت کارت سبز / مشاغل مختلف

 

قوانین مهاجرت آمریکا بر حسب مشاغل موجود در ایالات متحده آمریکا از هر شاغل مهاجر حمایت مالی و پشتیبانی می کند . شاغلان مهاجر در پنج گروه طبقه بندی می شوند .
1-افراد خاص و استثنایی
2-مدیران بین المللی
3-افرادی با مدارج و مدارک عالی
4-کارگران ماهر و غیر ماهر
5-کارآفرینان

 

گرین کارت کارت سبز / لاتاری

 

جهت شرکت در قرعه کشی گرین کارت سال 2011 هم اکنون ثبت نام کنید و تکمیل پرونده نمایید تا همکاران ما بتوانند به موقع شما را در موقع قرعه کشی شرکت دهندآیا می دانید سالیانه بیش از 2000 نفر از ایران از طریق لاتاری صاحب گرین کارت می شوند؟

گرین کارت (کارت سبز) چیست؟

دولت آمریکا هر ساله به 55,000 نفر از ملیت های مختلف اجازه اقامت دائم (گرین کارت) در ایالات متحده آمریکا را از طریق قرعه کشی گرین کارت فراهم می سازد. گرین کارت اجازه اقامت دائم, کار, تحصیل رایگان و سفر به آمریکاست. با داشتن گرین کارت از مزایای شهروندی آمریکا برخوردار می شوید. آمریکا سرزمین فرصت هاست . داشتن گرین کارت به شما امکان می دهد که از فرصت های بیشمار آمریکا برخوردار شوید. برای داشتن گرین کارت می توان از طریق سرمایه گذاری و بستگان درجه یک نیز اقدام کرد که در این موارد باید مبالغی بالای 500 میلیون تومان و وقت و هزینه بسیار صرف کرد ولی قرعه کشی گرین کارت تنها راه آسان, ارزان و بی دردسر است.


گرین کارت آمریکا در واقع اجازه اقامت دائم، کار، تحصیل، زندگی و مسافرت به آمریکا و استفاده از مزیت شهروندی آمریکا بدون تحمل زمان طولانی و هزینه بسیار است. دریافت این کارت از طربق کانال‌های خانوادگی، شغلی و قرعه‌کشی امکان پذیر است که آسانترین و ارزانترین راه اخذ آن قرعه کشی گرین کارت می باشد


قرعه کشی گرین کارت چیست؟

هر ساله طی دوره ای اداره مهاجرت آمریکا از متقاضیان گرین کارت برای قرعه کشی ثبت نام به عمل می آورد. این ثبت نام فقط بصورت آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد. بلافاصله بعد از قرعه کشی برای افراد برنده در نامه طی تبریک برنده شدن در لاتاری گرین کارت , تاریخ و مهلت قانونی جهت مراجعه به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه ایران به شخص داده می شود.

بدین سبب ،همه ساله اداره مهاجرت آمریکا تعدادی از این کارتها را به قید قرعه در اختیار کشورهائی قرار می دهد که مهاجرین کمتری را به آنجا گسیل داشته اند. در واقع شهروندان چنین کشورهایی شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت را دارا هستند. شما نيز می توانيد رويای آمريکايی خود را محقق سازيد. اگر می خواهيد در آمريکا زندگی کاملا جديدی را آغاز کنید،گيرين کارت به شما این امکان را می دهد، که بطور نا محدود در آمريکا زندگی تحصیل و یا کار کنيد. تنها چيزی که لازم داريد، کمی شانس در بخت آزمايی گيرين کارت است.

هر شخصی که متولد ایران یا کشورهای ذکر شده همجوار باشد می تواند از طریق پر کردن فرم ثبت نام در این قرعه کشی شرکت نماید.

در صورتیکه این شخص در قرعه کشی برنده شود برای او و همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد او نیز صادر می شود.

مدرک تحصیلی شخص متقاضی باید دیپلم و یا معادل آن باشد.

و یا اینکه شخص در پنج سال گذشته دارای دو سال سابقه کار در حرفه ایی را داشته باشد که برای اشتغال در آن نیاز به حداقل دو سال دوره کارآموزی و یا تمرین می باشد . این مدارک فقط بعد از برنده شدن در قرعه کشی و فقط جهت ارائه به سفارت آمریکا توسط سفارت خواسته می شود و شما برای ثبت نام در قرعه کشی احتیاجی به آن ندارید.هر ساله آمریکا اسامی کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه کشی گرین کارت هستند و کشورهایی که مجاز نیستند را اعلام می کند . خوشبختانه امسال نیز متولدین کشور ایران مجاز به شرکت در قرعه کشی آنلاین گرین کارت ( ویزای اقامت دائم ) می باشند.

همین امروز از فرصت به دست آمده استفاده نمائید شاید سال بعد ایران جزو کشور های مجاز به ثبت نام در قرعه کشی نباشد. شانس خود را امسال بیازمائید . ثبت نام خود را به ما بسپارید ما شما را تا مرحله پرواز به آمریکا همراهی خواهیم نمود.


توجه داشته باشید قرعه کشی گرین کارت تنها سالی 1 بار انجام می شود پس از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را ببریدتوجه

تمامی افرادی که از طریق ما ثبت نام می نمایند مجهز به کد رهگیری اداره مهاجرت آمریکا می شوند یعنی اینکه می توانند در موعد تعین شده وارد سایت ادراه مهاجرت آمریکا شوند و حتی بدون دخالت ما پرونده خود را چک کنند و از وضعیت پرونده خود با خبر شوند

قابل توجه است که این تنها کد رهگیری ثبت نام شما می باشد که اطمینان خاطر پیدا کنید که نام نویسی شما انجام شده است در حالیکه افراد ما تمامی مراحل را انجام داده و به محض برنده شدن در قرعه کشی شما را با خبر خواهند کرد

ضمنا هزینه شرکت در قرعه کشی گرین کارت صرف کارمندانی می شود که وقت گذاشته و تک تک پرونده ها رامورد بازبینی قرار داده و در صورت وجود مشکل آنها را رفع مشکل می نمایند و سپس شما را با موفقیت ثبت نام می نمایند

داشتن گرین کارت یعنی :استفاده از تمام مزایای شهروندی ایالات متحده آمریکا

اجازه اقامت دائم
شروع يک زندگی کاملا جديد در آمريک
تحصيل در يکی از دانشگاه های مطرح آمريکا يا موسسات حرفه ای
تجربه گزينه های حرفه ای و کاری جديد، رئيس خود شدن (شغل آزاد) و لذت بردن از دوران بازنشستگی در آنج

با داشتن گرین کارت دیگر احتیاج به اخذ ویزا دیگری جهت مهاجرت به آمریکا نداریدچرا باید برای قرعه کشی از طریق ما اقدام کنید ؟

آیا میدانید بسیاری از افرادی که به صورت مستقیم در قرعه کشی شرکت می کنند به دلیل عدم اطلاع از شرایط در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند.آیا میدانید که برخی از افرادی که برنده شده اند، هیچگاه از برنده شدن خود مطلع نمی شوند و نامه برنده شدن آنها هیچگاه به دستشان نمی رسد.آیا میدانید که در صد بالایی از افرادی که در قرعه کشی برنده می شوند ، به دلیل نا آشنایی با پروسس اداری هرگز موفق به دریافت گرین کارت نمی شوند.تیم ما با بهره گیری از تجربه خود تمامی مدارک و اطلاعات افراد شرکت کننده را کنترل کرده تا از تطابق آنها با شرایط خواسته شده اطمینان حاصل نماید.تک تک عکس های ارسالی ، توسط افراد متخصص بررسی شده و در صورت عدم انطباق ویرایش شده و سپس به فرم شرکت کننده الصاق می گردند.پس از ارسال دیجتال اطلاعات فرد شرکت کننده به آمریکا ، گواهی صادر شده از سایت مربوطه ، در پنل کاربری هر فرد قابل مشاهده خواهد بود.نتایج برندگان قرعه کشی افرادی که از طریق ما اقدام به شرکت نموده اند به صندوق پستی ما در آمریکا ارسال شده و برندگان از طریق ایمیل ، تلفن و پست از برنده شدن خود مطلع می گردند.تیم ما با داشتن وکلا و متخصصین مجرب در کشور آمریکا ، تمامی برندگانی که از طریق ما در قرعه کشی شرکت نموده اند را تا لحظه دریافت گرین کارت یاری و مشاوره خواهد نمود.


همکاران ما فرم DS-5501 را برای شما تکمیل می نمایند و شما را از وضعیت پرونده خود در لحظه مطلع خواهند ساخت و بصورت رایگان شما را مشاوره و راهنمایی خواهند کرد تا در موقع مصاحبه با هیچ مانعی روبرو نشویدآیا می دانید که هر ساله ایرانیان سومین گروه بزرگ برنده گان لاتاری از قاره آسیا هستند ؟

آیا می دانید که هر ساله تعداد بیشماری از شرکت کنندگان فقط به دلیل اشتباهات جزئی و یا آگاه نبودن با قوانین و همین طور نحوه پر کردن فرم های قرعه کشی گرین کارت , به طور خودکار از قرعه کشی حذف می شوند ؟ با سپردن ثبت نام خود به ما از این اشتباهات جلوگیری می کنید ما فرم و عکس شما را بررسی کرده و در صورت هر گونه اشتباهی با شما برای تصحیح آن تماس می گیریم و در نهایت ثبت نام قابل قبولی را برای شما انجام خواهیم داد.طبق قانون جدبد دولت آمریکا تمام مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی است و ثبت نام به صورت مکاتبه ای انجام نخواهد شد. در صورتی که شما با استفاده از تجارب و مشاوره های ما و البته با استفاده از متخصصان دنبای کامپیوتر و اینترنت ما و با تسلط کامل به زبان انگلیسی می توانید شانس قبولی خود را در این قرعه کشی چندین برابر کرده و احتمال اشتباه در پر کردن فرم درخواست خود را به صفر برسانید. شما می توانید با ثبت نام آنلاین و یا مکاتبه ایی ( فرستادن فرم پرشده و فیش بانکی ) ثبت نامی بی دردسر و مطمئن انجام دهید. ما فرم های رسیده را بعد از بازدید به صورت آنلاین در سایت مهاجرت آمریکا ثبت نام می نمائیم تا در قرعه کشی بزرگ گرین کارت آمریکا شرکت داده شوند.
ما قدم به قدم در ثبت نام این قرعه کشی بزرگ با شما هستیم. ثبت نام این شانس بزرگ زندگی تان را به ما بسپارید.

 
 dot آدرس و شماره های تماس
آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان مطهری خ مهرداد پلاک 4 ط 5 واحد 14

تلفن : 021 88323868 - 88324489 - 88325182 - 88328675 - 88322301

همراه :  09199020020  -  09127799775   

ایمیل : info@parstakan.com     pars_t89@yahoo.com

dot ثبت درخواست مشاوره
 

 
آمریکا، ویزای آمریکا، کشورهای عضو پیمان آمریکا، پیمان آمریکا، اتحادیه اروپا، ویزای آمریکا، توافق نامه آمریکا، usa vsa ,
ویزای آمریکا , اخذ ویزای آمریکا , ويزاي شينگن , ویزا آمریکا , گرفتن ویزای آمریکا , اخذ ويزاي شينگن , دریافت ویزای آمریکا , قیمت ویزای آمریکا , هزینه ویزای آمریکا , اخذ ویزا آمریکا , شرایط اخذ ویزای آمریکا , ويزا شينگن , شرایط گرفتن ویزای آمریکا , سلیت رسمی سفارت سوئد در تهران , گرفتن ويزاي شينگن , آمریکا , خدمات اخذ ویزا , قیمت ویزا آمریکا , گرفتن ویزا آمریکا , ویزای آمریکا , خدمات ویزای آمریکا , هزینه اخذ ویزای آمریکا مسافرتی , گرفتن ویزا , هزينه ويزاي شينگن , خدمات گرفتن ویزا