dot ثبت درخواست مشاوره


شرکت پارس تاکان
parstakan

نخست - ثبت شرکت بین المللی - ثبت شرکت در کانادا

 dot ثبت شرکت در کانادا

افراد با اهداف مختلف، اقدام به تاسیس شرکت در کانادا می نمایند. به طور کلی افرادی که تمایل به کارهای تجاری بین المللی دارند، واردات و صادرات به آمریکای شمالی در برنامه کاریشان است، قصد بازاریابی بین المللی را دارند، برنامه برای اقامت در کانادا دارند، کارهای بانکی بین المللی دارند و ...
برای ثبت شرکت در کانادا به دو روش می توان عمل کرد که بر اساس شرایط و برنامه های تجاری افراد به یکی از این دو روش، شرکت به ثبت می رسد.

روش اول، استان بریتیش کلمبیا (ونکوور) و یا کبک (مونترال).
روش دوم، استان انتاریو (تورونتو)، به عنوان نمایندگی یک شرکت ثبت شده در کشور دیگر به ثبت می رسد.

 dot ثبت شرکت در کانادا و مراحل قانونی که در طول سال اول تاسیس باید برای یک شرکت کانادایی انجام داد به شرح ذیل می باشد:

الف) گرفتن یک نماینده در کانادا به عنوان نماینده رسمی کارهای ثبتی و اداری شرکت
ب) جستجو برای نام که ثبت نشده باشد.
پ) آماده سازی مدارک و اساسنامه شرکت بر اساس نوع شرکت و تعداد افرادی که شریک خواهند بود.
ت) گرفتن و اعلام آدرس رسمی برای شرکت
ث) ثبت شرکت و گرفتن تاییدیه سازمان ثبت شرکتها
ج) تنظیم و ثبت اولین گزارش مربوط به جلسه مدیران شرکت و آخرین تغییرات در ماه اول بعد از تاسیس
چ) گرفتن شماره مالیاتی
ح) در صورت تمایل به استخدام افراد، گرفتن شماره مخصوص مالیاتی برای کارمندان
خ) در صورت تمایل به واردات و صادرات، گرفتن شماره مالیاتی گمرک
ر) در صورت نیاز شماره مالیاتی استانی / ایالتی (در صورت نیاز برای فروش داخلی)
ز) آماده سازی دفاتر و مدارک رسمی شرکت
ژ) برگه های رسمی سهام شرکت
س) آماده سازی مهر برجسته شرکت
ش) چاپ کارت ویزایت با نام شرکت شما به تعداد 250 عدد
شرکت پارس تاکان، به عنوان مشاور تجاری و حرفه ای، مراحل ثبتی شرکت شما را با سالها تجربه به بهترین شکل و با توجه به نیاز شما انجام می دهد.


مراحل آماده سازی و ثبت موارد اشاره شده بالا برای ثبت شرکت، یک هفته و برای انجام موارد دیگر مانند ثبت شماره مالیاتی و ... در حدود یکماه زمان می برد و بعد از آن، با پست برایتان ارسال می شود. در صورتی که علاقمند هستید تا اصل مدارک بعد از ثبت، در زمان کوتاه به دست شما برسد با سرویس پستی اکسپرس دی اچ ال با هزینه 250 دلار، برایتان ارسال می شود.
برای ثبت شرکت، نیاز به ارائه و آماده سازی این مدارک توسط صاحب (صاحبان) شرکت می باشد:
الف) مدارک شناسایی مانند پاسپورت و شناسنامه
ب) ترجمه و تایید رسمی مدارکی که برای موارد مختلف تهیه می شود که بر اساس نوع شرکت متفاوت می باشد.
پ) امضا کلیه فرم های مربوطه
 

 
 

 
 
 

  کانادا

کانادا شمالی‌ترین کشور واقع در آمریکای شمالی است. به صورت رسمی عنوان کنفدراسیون به کانادا اطلاق می‌شود، اما در واقع این کشور به صورت فدراسیون و زیر تشریفات سلطنت مشروطه مرتبط با پادشاهی متحده اداره می‌شود.

در جنوب و شمال‌غرب هم‌مرز ایالات متحده آمریکا است. مرز ۸۰۴۵ کیلومتری بین این دو کشور طولانی‌ترین مرز بی‌دفاع در کل جهان است. کانادا از سوی شرق در کنار اقیانوس اطلس و از سوی غرب در کنار اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و شمالگان می‌رسد.

پاییتخت کانادا شهر اتاوا است، محلی که در آن مجلس کشور و خانهٔ فرماندار کل قرار دارد. او به صورت تشریفاتی رئیس مملکت است و به عنوان نمایندهٔ ملکه الیزابت دوم در کانادا، مستعمرهٔ سابق بریتانیای کبیر، زندگی می‌کند. کانادا از نظر مساحت پهناورترین عضو مجموعهٔ کشورهای همسود (مشترک‌المنافع) است. بر پایه آمار ۲۰۰۶ (میلادی)، ۱۳۸٬۰۷۵ فارسی‌زبان در کانادا زندگی می‌کنند.[۱]

کانادا رتبه دوم بزرگ‌ترین کشورها را در اختیار دارد و این کشور بیشتر آمریکای شمالی را اشغال کرده است. کانادا ازغرب و شرق به اقیانوس آتلانتیک و اقیانوس آرام واز شمال به اقیانوس منجمد شمالی محدود می‌شود و از سمت جنوب با شمالی‌ترین بخش ایالات متحده هم مرز است. با مستقر شدن اولین ساکنین این کشور، کانادا به عنوان کشور متحد سرزمینهای آن سوی دریاها یعنی بریتانیا و امپراتوری مستعمرهٔ فرانسه شناخته شد.

 
 

  جغرافیای طبیعی:
کانادا، دومین کشور بزرگ دنیااست، ولی جمعیت نسبتاً کمی دارد. با وجود آن‌که وسعت کانادا از همسایه‌اش آمریکا بیشتر است، جمعیتی معادل ۱۱ درصد جمعیت آمریکا دارد (۳۲ میلیون نفر در سال ۲۰۰۴ میلادی).

کانادا کشوری نوین و دارای فناوری پیشرفته‌است و توان تأمین انرژی سوختی خود از منابع درون‌مرزی را دارد. این کشور دارای منابع گستردهٔ طبیعی است، و برخی از استان‌های آن وابستگی سنگینی به استفاده از این منابع دارند.

آب و هوای کانادا روی هم رفته سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور و جزیره ونکوور از استان بریتیش کلمبیا در آن قرار دارند، معتدل است. تورنتو نیز که از شهرهای مهم این کشور است از نظر فعالیتهای بورسی در دنیا بین ۱۰ کشور مهم از نظر بورس است آب و هوای تورنتو سرد و جنگلهای تایگا در این کشور دیده می‌شود برج سی ان در تورنتو اولین برج بلند مخابراتی جهان است.
دریاچه مورین در پارک ملی بنف، استان آلبرت

در خارج از شهر آبشار نیاگارا قرار دارد که بزرگ‌ترین آبشار از نظر عرض است و یک دهکده رویایی نیز به همین نام(نیاگارا)وجود دارد نزديك به نيمي از مساحت كانادا را فلات لارنسي تشكيل مي دهد ، منطقه‌ای نسبتاً مسطح پوشيده از سنگ سخت كه خليج هودسون را در محاصره دارد و تا اعماق سرزمينهاي داخلي نفوذ مي كند . انتهاي دور از درياي اين فلات سراشيب تندي دارد كه در شرق در كنار زمينهاي پست اطراف رود لارنس و درياچه هاي بزرگ مشخص است . به طرف غرب رشته اي از درياچه هاي عمده (شامل درياچه‌ي وينيپگ) مرز با جلگه هاي سبزه زار مركزي را متمايز مي كند . منطقه‌ي كوهستاني وسيعي – با بيش از 800 كيلومتر پهنا – در غرب جلگه ها قرار دارد . اين سلسله جبال غربي متشكل است از كوه‌های راكي مكنزي ساحلي و سنت الاياس كه شامل بلندترين نقطه كاناداست. آب و هوا‌: اغلب نواحي كانادا ، تابستانهاي معتدل و زمستانهاي سرد و طولاني و منتهاي درجات دما را دارد . آب و هواي شمال دور قطبي است . در ساحل اقيانوس آرام ميانگين دما در زمستان فقط كمي بالاتر از دماي انجماد است . در بيشتر مناطق بريتيش كلمبيا ريزش باران سنگين است . در باقی كشور ميزان كل بارندگی متوسط يا كم است. تقريباً ‌در تمامی كانادا برف سنگينی در زمستان‌ها می‌بارد.

 

  تاریخ:
آثار بدست آمده از زندگی نخستین بومیان کانادایی که در بخشی از این کشور به مدت طولانی ساکن بودند و نیز بررسی‌های باستان‌شناسی در شمالی‌ترین بخش کشور، یوکان نشان می‌دهد که زندگی در آن به ۲۶۵۰۰ سال پیش در جنوبی‌ترین بخش به ۹۵۰۰ سال پیش برمی گردد. در سال ۱۴۹۷ میلادی، جان کابوت پس از رسیدن به سواحل نیوفاندلند، یک مستعمره بریتانیایی ایجاد کرد. حدود ۴۰ سال بعد، ژاک کارتیه به دهانه رود سنت لورنس (در نزدیکی شهر مونترال) قدم گذاشته و مستعمره‌ای فرانسوی بنا نهاد. از آن پس، مهاجران بریتانیایی بیشتر در سواحل دریا و خلیج هادسن مستقر شدند، در حالی که فرانسویان بیشتر به سوی مناطق داخلی کانادا روان شدند. در سال ۱۷۸۳ بریتانیا کنترل بخش فرانسوی‌نشین کانادا (ایالت کبک کنونی) را نیز در اختیار گرفت.

  اقتصاد: 
کانادا یکی از کشورهای عضو گروه هشت است. این کشور دارای منابع معدنی غنی، صنایع پیشرفته (همچون خودروسازی، صنایع شیمیایی و نفت، صنایع غذایی، چوب و کاغذ، صنایع معدنی و فلزی و شیلات) و محصولات فراوان کشاورزی (از جمله گندم، دانه‌های روغنی، میوه، سبزیجات و توتون) است.

این کشور از نظر صنعت وفناوری، کشوری پیشرفته‌است که سیستم اقتصادی آن به شدت به خصوص در بخش بازرگانی و داد و ستد به ایالات متحده وابسته‌است، به نحوی که باعث شده این کشور رابطهٔ اقتصادی پیچیده وبلند مدتی را با این کشور داشته باشد - وابستگی این کشور به بخش منابع طبیعی گرانبهایش نیز بسیار زیاد می‌باشد.

 

View Larger Map
 
 dot آدرس و شماره های تماس
آدرس دفتر مرکزی : تهران - خیابان مطهری خ مهرداد پلاک 4 ط 5 واحد 14

تلفن : 021 88323868 - 88324489 - 88325182 - 88328675 - 88322301

همراه :  09199020020  -  09127799775   

ایمیل : info@parstakan.com     pars_t89@yahoo.com

 

ثبت شرکت در کانادا , اقامت در کانادا , ثبت کانادا , ثبت شرکت کانادا , کار در کانادا , اقامت کانادا