ثبت شرکت در پاناما

ثبت شرکت در پاناما : شرکت های پانامایی در سراسر جهان به عنوان شرکتهایی شناخته میشوند که در منطقه ای آزاد بدون مالیات به ثبت رسیده اند و به عنوان یکی از ارکان تجارت موفق در جهان به شمار میروند، شرکت های پانامایی تحت قانون شماره ۳۷ که در سال ۱۹۲۷ به ثبت سیده شده فعالیت میکنند.
پس از نام شرکت ارائه شد حدود ۵ روز طول خواهد کشید تا نام شما به تایید برسد و بعد از آن مدارک ثبت شرکت به تایید اداره شرکت های پاناما خواهد رسید و در صورتی که خطایی در مدارک وجود نداشت شرکت شما ثبت خواهد شد.

مشاوره ثبت شرکت در پاناما به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در پاناما شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در پاناما

– نام شرکت به انگلیسی

– نام و آدرس تمامی مدیران

– نام و آدرس تمامی سهامداران

نام شرکت

تمامی شرکت های ثبت شده در پاناما باید یکی از پسوندهای زیر را بپذیرند: Corp(Corporation) یا Inc(Incorporated) و یا SA(Sociedad Anonima). توجه داشته باشید که پسوند Ltd قابل قبول نمباشد، نام شرکت شما میتواند به هر زبانی باشد.

کارکنان

پاناما از جمله کشورهایی است که برای شرکت باید حداقل ۳ نفر معرفی شوند که عباتند از مدیر، بازرس و نماینده شرکت که نیازی نیست این ۳ فرد مقیم پاناما باشند، همچنین این ۳ فرد میتوانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند.

سهامداران

برای ثبت شرکت در پاناما حداقل به یک نفر برای سهامدار نیاز است، که میتواند هر ملیتی و هر اقامتی داشته باشد، نام سهامدار میتواند در مدارک دولتی مخفی بماند.

شرکت های پانامایی میتوانند سهام با نام و همچنین سهام بی نام داشته باشند.

زبان

مدارک شما به اسپانیایی هستند که ترجمه رسمی به انگلیسی خواهند شد.

دفتر ثبت شده

نیاز است، که باید در محلی از پاناما باشد، اگر شما این محل را ندارید میتوانید از خدمات پالیزکمپانی استفاده کنید

ویژگی ها

– بدون محدودیت در ملیت

– بدون لزوم اقامت مدیران در پاناما

– بدون حداقل سرمایه

– محرمانه بودن نام سرمایه داران

– معافیت مالیاتی

– نیازی به برگزاری جلسات سالیانه هیئت مدیره نیست.

– جلسات هیئت مدیره میتوانند در هر کشوری برگزار شوند.

– بدون محدودیت در انتقال سرمایه

– بدون نیاز به تحویل صورت حساب های مالی سالیانه

– شرکت ها میتوانند در هم ادغام شوند.

مالیات

هیچ مالیات بر درآمدی برای کالاها و خدمات صادراتی نیست، شرکت هایی که به خارج از پاناما سرویس دهی میکنند نیازی به پرداخت هیچ مالیاتی ندارند، فقط هزینه سالیانه حدود ۳۰۰ دلارامریکا را باید بپردازند بدون توجه به اینکه چه درآمدی داشته باشند.

حساب های سالیانه بررسی نخواهند شد و شما نیازی به تحویل آنها به دولت پاناما را نخواهید داشت، چنانچه شما یک شرکت در پاناما داشته باشید، یک محل برای شرکت خود، یک حساب بانکی برای شرکت و یک خط تلفن برای خود داشته باشید در هر صورت مالیاتی به شما تعلق نخواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.