ثبت شرکت در هنگ کنگ

ثبت شرکت در هنگ کنگ : يكي از مناطق تجاري مدرن امروز شرق آسيا شبه جزاير هنگ كنگ ميباشد كه با تلاش و برنامه ريزي بسيار در حال پيشرفت در زمينه تجاري است. هنگ كنگ اگرچه از ديرباز بعنوان يك محل تبادل تجاري محسوب میشده است اما امروز با رويكرد مدرن، خود را بعنوان يكي از مراكز مهم تجاري از لحاظ مسائل ترانزيت و بانكي قرار داده است.
كليه شركتها در هنگ كنگ مي بايد از حداقل يك سهامدار و يك مدير و يك دبير تشكيل شوند. البته يك شخص خود ميتواند هم سهامدار و دبير و مدير باشد.

مشاوره ثبت شرکت در هنگ کنگ به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در هنگ کنگ شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

ثبت شرکت در هنگ کنگ

شركتهاي هنگ کنگي قادر به ورود و خروج هر ميزان وجوه ميباشند. براي ثبت شرکت در هنگ کنگ، شركت متقاضي نبايد نامي برابر و يا تا حدودي مشابه ساير شركتهاي موجود اختيار كند. همچنين اسامي كه جنبه دولتي دارند قابل اختيار نيست و براي وجود كلمات نظير بانك و بيمه، متقاضي مي بايد كسب مجوز نمايد.
هنگ كنگ اگرچه كشوري مناسب در جهت تجارت و كسب درآمد بين المللي است اما بايد به خاطر داشت كه دولت هنگ کنگ در حدود ١٦ درصد از درآمد شركتهايي را كه به خاك هنگ كنگ وارد شده باشد را به عنوان ماليات اخذ مي كند. با اين وجود، با يك حسابرسي حرفه اي ميتوان گفت كه در صورتي كه شركت شما در داخل خاك هنگ كنگ مراودات مالي را نداشته باشد. شما مالياتي پرداخت نخواهيد كرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در هنگ کنگ، امروز با ما تماس بگیرید.

سهامداران برای ثبت شرکت در هنگ کنگ

فقط با یک سهامدار هم میتوان شرکت ثبت نمود، جلسات هیئت رئیسه میتواند در هنگ کنگ نباشد.

مدیران برای ثبت شرکت در هنگ کنگ

فقط به یک مدیر نیاز است و محدودیتی در ملیت، تابعیت یا اقامت مدیر وجود ندارد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در هنک کنگ

– نام شرکت، به زبان انگلیسی یا چینی یا هردو

– کپی پاسپورت تمامی سهامداران به علاوه آدرس آنها

– کپی پاسپورت مدیر عامل به علاوه آدرس