دریافت نمایندگی خدمات مهاجرتی شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان

با تشکر از علاقه مندی شما به همکاری با مشاوران بین الملل پارس تاکان، به منظور گسترش و ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات، مشاوران بین الملل پارس تاکان متقاضیان و نمایندگی فعال از مناطق مختلف ایران و جهان را پس از بررسی تائید کرده و پشتیبانی میکند. اخذ نمایندگی شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان با تکمیل و ارسال فرم مربوطه به دفتر مرکزی ما در آلمان امکان پذیر است.شناخت فلسفه کاری و سوابق فعاليت شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مشاوران بین الملل پارس تاکان به منظور اعطای نمايندگی به اشخاص حقيقی وحقوقی در اقصا نقاط جهان، از فرم نمایندگان استفاده کرده است که اعتبار متقاضيان را توسط آن ارزيابی کرده و در صورت واجد شرايط بودن، پس از عقد قرارداد، جواز فعاليت و تبليغات صادر ميکند. موارد مورد توجه اين سازمان عبارتند از:

• ثبت رسمی و قانونی اشخاص حقوقی وسابقه فعاليت ايشان
• حوزه فعاليت و رشته و نوع تخصص متقاضی، وجود دفاتر فعال ،موقعيت وفضای تحت اختيار متقاضی.
• اطمينان از عدم سوء پيشينه اشخاص حقيقی و حقوقی
• حجم آماری و نوع فعاليت مورد نظر متقاضی در ارتباط با شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان
• در صورت داشتن سابقه فعاليت در زمينه مهاجرت به آلمان يا کشورهای ديگر، افراد و شرکت های وابسته و حجم، نوع، و سابقه ارتباط با اشخاص مذکور. در صورت توقف در ارتباط با اين اشخاص، دلايل توقف فعاليت شما با اين اشخاص

پس از امضاء قرارداد وتبادل مدارک، مشاوران بین الملل پارس تاکان طی نامه ای دريافت مدارک وتائيد قرارداد را به شما اطلاع خواهد داد. شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان با ارسال مجوز و خوش آمد شما به خانواده بزرگ خود، تسهيلات مورد نياز جهت استفاده از سايت بين المللی شرکت، اطلاعات به روز رسانيده از قوانين، شرايط، و فعاليت های مشاوران بین الملل پارس تاکان در اختيار شما قرار ميگيرد. مشاوران بین الملل پارس تاکان جهت پشتيبانی و کمک به ترقی نمايندگان ازابزار وروشهای گوناگون بهره می جويد. شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان با معرفی نمايندگان به جامعه کارشناسان مهاجرت آلمان در راه ايجاد سوابق تجاری و خدماتی نمايندگان در مراکز اطلاعاتی مهم آلمان قدم بر ميدارد.
تعهدات نمايندگان به مشاوران بین الملل پارس تاکان که به وضوح در قرارداد ذکر شده است جهت حفاظت از منافع طرفين و مشخصاً مهاجرين وضع شده و اجرای مفاد قرارداد بدون استثناء الزامی ميباشد. تعهد نمايندگان به قرارداد و احترام به قوانين موجود در آلمان و ايران در خصوص اين همکاری ضروری بوده و نقش بسزائی در روابط دراز مدت مشاوران بین الملل پارس تاکان با نمايندگان و اشخاص حقيقی و حقوقی مرتبط با ايشان دارد. مجوز صادره در صورت تخلف و عدم رعايت مفاد قرارداد توسط نماينده مربوطه، قابل توقيف بوده و هر گونه شکايتی از نماينده توسط ارباب رجوع و موکلين مشاوران بین الملل پارس تاکان به طور جدی بررسی و رسيدگی ميشود.

تا زمان اعطای نمايندگی و دريافت جواز از مشاوران بین الملل پارس تاکان شما ميتوانيد از کميسيون موقت برای پرونده های معرفی شده سود جسته واعتبار قابل دريافت را در سابقه خود منظور کنيد.

مشاوران بین الملل پارس تاکان در سرمایه گذاری در آمریکا و آلمان به شما کمک می کند

کارشناسان تیم ما درتجارت و سرمایه گذاری درآمریکا و آلمان برای راه اندازی عملیات به شما کمک می کنند (شرکت تجاری). ما فعالیت های مدیریت پروژه ی شما را از ابتدایی ترین مراحل استراتژی توسعه حمایت می کنیم، و تمام اطلاعات صنعتی را که شما نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهیم (همه چیز را پوشش می دهیم از بازارهای کلیدی و کاربرد بخش های مربوطه تا چشم انداز (R & D).
سود شرکت های خارجی از تجربه ی غنی ما در شناسایی مکان های مناسب کسب و کار است که به بهترین وجه با معیارهای سرمایه-گذاری خودشان مطابقت دارد. ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای خود را به یک سرمایه گذاری مطمئن تبدیل کنید. به شما خدمات مشاوره ای می دهیم تا از انتخاب محل مناسب برای شروع کار خود مطمئن شوید. ما بازدید از مکان ها، ملاقات با شرکای احتمالی و دانشگاه ها و سایر مؤسسات فعال در زمینه ی صنعت را برای شما هماهنگ می کنیم. تیم مشاوران ما دست به کار شده اند تا برای شما اطلاعات زمینه ای در مورد سیستم قانونی و مالیات ها در آلمان همچنین قوانین تجارت و بازارهای خانگی فراهم کنند. تجارت و سرمایه گذاری در خارج از کشور به شما کمک می کند تا یک بسته ی مالی مناسب برای سرمایه گذاریتان بسازید و شما را در ارتباط مناسب با شرکای مالی خود قرار دهد. مشاوران اطلاعات دقیق در مورد انگیزه های در دسترس را به شما ارائه می دهند، و شما را در فرآیند استخدام و تنظیم ارتباطات با شرکت های توسعه ی اقتصادی محلی حمایت می کنند.

چرا ما ؟

مشاوران بین الملل پارس تاکان ( مسئولیت محدود ) یک شرکت رسمی و ثبت شده در اداره کل ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری می باشد.
شرکت ما دارای مشاوران ،تیم اقتصادی مجرب و کارآزموده، وکلای مهاجرتی قانونی و مشاوران مالیاتی خبره می باشد.
آگاهی مشاوران ما از بروزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی
داشتن روابط خوب و دیپلماتیک
سابقه کار شرکت، مدیران ارشد، وکلا و تیم اقتصادی
همیار شما پس از اتمام قرارداد و راهنمای شما