ثبت شرکت در ارمنستان

با توجه به شرایط سیاسی و همسایگی ایران و ارمنستان و حجم بسیار زیاد تجارت ایرانی در ارمنستان این کشور تبدیل به پایگاهی امن برای ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی برای بازرگانان ایرانی شده است، ثبت شرکت در ارمنستان جزو برترین پکیج های شرکت پارس تاکان می باشد سرعت عمل در ثبت شرکت در ارمنستان جزو افتخارات ما می باشد.

شرکت پارس تاکان با کادری مجرب کلیه خدمات بعد از ثبت شرکت در ارمنستان را مدیریت کرده و طبق نیاز و خواسته شما میزان و هزینه این خدمات را کنترل می نماید.حتما به خاطر داشته باشید که ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی تازه شروع کار درارمنستان می باشد بعد از ثبت شرکت نیاز مند ارائه گزارشات مالی به ارائه مالیات می باشیم چرا که اگر این کار انجام نشود مالیات اجباری ماهیانه به همراه جریمه برای شرکت محاسبه خواهد شد . پس بنا براین خدمات بعد از ثبت شرکت در ارمنستان بسیار مهم و هم پایه ثبت شرکت می باشد.

ثبت شرکت در ارمنستان در مدت زمان سه روز کاری انجام میپذیرد. ثبت شرکت در ارمنستان بدون حضور شما انجام خواهد شد .نیازی به سفر و هزینه اضافه و صرف زمان نداریم پس در انتخاب مشاور خود در ثبت شرکت در ارمنستان دقت کنیم تا بعد از ثبت بر مشکلات خود نیافزائیم.

خدمات ثبت شرکت در ارمنستان :

شامل ترانسفر فرودگاهی و مترجم و لیدر خدمات اداری و کلیه واریزی های دولتی و معرفی دفتر کار (در صورت نیاز) واریز دارائی سرمایه ثبت شرکت در ارمنستان و افتتاح حساب بانکی و اخذ کد بازرگانی .

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ارمنستان :

اسکن یا پاسپورت سهامداران و تعیین درصد سهام و تعیین مدیر عامل و اعلام چند نام پیشنهادی برای شرکت .

مدت زمان انجام ثبت شرکت در ارمنستان :

2 روز کاری برای ثبت شرکت در ارمنستان و یک روز کاری (از زمان حضور کارفرما در کشور ارمنستان ) و یک هفته کاری (از زمان حضور کارفرما در ارمنستان ) برای اخذ ویزا کارت و 45 روز کاری نیز برای اخذ اقامت می باشد. افتتاح حساب در بیش از نیمی از بانکهای ارمنستانی و یا روسیه ای برای هم وطنان عزیز امکان پذیر می باشد.

ثبت شرکت در ارمنستان – تضامنی :

در این نوع ثبت اسم شما نام شرکت و برند شما خواهد شد و تنها برای شخص شما می شود درخواست اقامت نمود.

ثبت شرکت در ارمنستان – مسئولیت محدود :

در این نوع ثبت شما می توانید نام شرکت را خودتان انتخاب نموده و حتی برند تجاری داشته باشید و یا حتی ایجاد نمایندگی نمایید،شایان ذکر است که در این نوع ثبت غیر از شما به تعداد 9 دیگر از اعضای شرکت شما که غیر ارمنی باشند نیز مجوز اقامت داده می شود و در صورت ایجاد تراکنشات مالی خوب و مورد قبول بانک ا دارای اعتبار خواهید شد و به حساب شما بین 2000 دلار تا 100000 دلار کردیت داده خواهد شد.

هزینه مالیات در کشور ارمنستان

هزینه مالیات در کشور ارمنستان تنها 3% از گردش حساب شرکت خواهد بود و در صورتیکه شرکت شما گردش مالی نداشته باشد هیچ گونه مالیاتی به آن تعلق نخواهد گرفت.

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان :

– به دلیل روابط بسیار خوب دو کشور ایران و ارمنستان تجار ایرانی تمایل بسیاری زیادی برای تجارت و مراودات مالی و اعتباری خود با این کشور پیدا کرده اند.
– نزدیکی به ایران و استفاده از حساب های بین المللی زمان بسیار زیادی در مراودات تجار محترم صرفه جویی کرده است.
– هزینه های کم و زمان سریع از مزایای مهم ثبت شرکت در ارمنستان می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.