ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان یکی از روشهای مطرح شدن در سطح جهان میباشد، تقریبا 90% شرکتهای بزرگ در دنیا یک شعبه در کشور انگلستان دارند و این تنها به دلیل مرکزیت این کشور در انجام امور بازرگانی در دنیا میباشد، کشور انگلستان قوانین ساده تری نسبت به سایر کشورها در زمینه ثبت حقوقی دارد و شرایط مناسبی را برای بازرگانان و مدیران فراهم میکند.

رویه ثبت شرکت برای ایرانیان بسیار مناسب بوده و شرایط آن برعکس بسیاری از کشورها قابل قبول میباشد.

با ثبت شرکت در انگلستان و داشتن یک آدرس (دریافت آدرس از این سایت) میتوانید کالاهای مورد نیاز خود را از هر نقطهء دنیا خریداری نمایید و آن را در آدرس خود در انگلستان دریافت نمایید و سپس به ایران ارسال نمایید.

پروسه دریافت و ارسال کالا در کشور انگلستان بسیار روتین و ساده میباشد، هرچند این امر در مورد کالاهای خاص بسیار مشکل و زمانبر میباشد ولی در شرایط عمومی شما میتوانید کلیه کالاهایی که مورد تحریم کشورهای خارجیست را از طریق شرکت خود در انگلستان خریداری نمایید.

کشور انگلستان پس از کشور آمریکا دومین کشور در دنیاست که بیشترین حجم معاملات مالی را داراست. از طریق حساب بانکی ارائه شده بر روی شرکت، میتوانید به میزان محدودیت حساب خود وجه دریافت نمایید و به سایر کشورهای دنیا وجه ارسال نمایید

ثبت شرکت در کشور انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

خدمات ثبت شرکت در انگلستان

– ثبت و رزرو نام شرکت شما در انگلستان

– آماده سازی و مهیا کردن اساسنامه شرکت

– آماده سازی و ثبت فرمهای اولیه و نهایی ثبت شرکت

– پرداخت هزینه های اولیه دولتی برای ثبت شرکت در انگلستان

– ارائه گواهی تقسیم سهام

– ارائه اساسنامه و تفاهم نامه شرکت شما

– ارائه مهر دولتی شرکت شما

– ارائه تمامی نسخ ثبت شرکت شما به صورت فیزیکی مهمور به مهر دولتی انگلستان

– ارائه تمامی نسخ ثبت شرکت شما به صورت دیجیتالی

– ارائه آدرس مجازی در انگلستان برای 1 سال

– ارائه 3 خط تلفن (ثابت و همراه) از انگلستان

– مشاوره مالیاتی رایگان

– ثبت شماره مالیاتی شما

– افتتاح حساب در معتبرترین بانک های انگلستان (در صورت درخواست)

– ارسال تمامی مدارک با پست سریع DHL

مزایای ثبت شرکت در انگلستان

انگلستان دارای یکی از اقتصادهای بسیار موفق در ناحیه اروپا به شمار میرود. این موفقیت باعث جذب سرمایه گذارانی از همه جای جهان مخصوصا آسیای مرکزی، امریکا به سمت انگلستان شده است، به طوری که در سال 2003 تقریبا یک چهارم کل سرمایه خارجی اروپا مربوط به کشور انگلستان بوده است، موفقیت های به دست آمده در شرکت های خارجی که در انگلستان شروع به فعالیت کرده اند گواه این مطلب است. شما نیز میتوانید بخشی از این موفقیت باشید.

با نگاهی به ثبت شرکت در انگلستان در سایت ما میتوانید دریابید که چگونه با ثبت شرکتی در اسرع وقت و با شرایط آسان چگونه کسب و کار خود را در انگلستان راه اندازی کنید.

انگلستان به دلیل نزدیکی به ایران و قوانین خاص و تجارت دیرینه ایرانیان طرفداران خاص خود را برای ثبت شرکت دارد به خصوص که بسیاری از تجار برای برنامه های آینده تجاری و حتی گرفتن اقامت از آن بهره می برند.
ثبت شرکت در انگلستاناز طريق ما به صورت مادام‌العمر صورت ميگيرد، البته اين شركتها معاف از ماليات نيستند اما هيچگونه شارژ ساليانه‌اي را در بر نميگيرند. پرداخت مالياتها بر اساس ميزان عملكرد و فعاليت شركت در انگلستان تعيين مي شود كه از طريق وكلاي ما و دبير انگليسي شركت ، در صورت تسليم اوراق مالياتي از سوي اداره كار به تهران ارسال ميشوند.

تمامي حقوق اين سايت متعلق به شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان مي باشد. هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی و پیگرد قانونی دارد.