ثبت شرکت در ترکیه

با توجه به اینکه سال 2013 تعداد شرکت های خارجی در ترکیه بیش از 5 برابر شده است .مشاوران بین المللی پارس تاکان می تواند شما در راه اندازی و ثبت شرکت در ترکیه کمک کند و همچنین شما با ثبت شرکت در ترکیه با ما دیگر نگران خدمات بعدی شرکت نیستید.
• سرمایه گذاراني که به دنبال تاسيس شرکت بزرگ هستند معمولا ثبت شرکت در ترکیه را انتخاب می کنند.
ثبت شرکت در ترکیه در مدت زمان 7 تا 10 روز کاری زمان می بردو به حضور مدیر عامل و سهامداران شرکت در ترکیه نیاز است(لازم به ذکر است که مشاوران بین الملل پارس تاکان می تواند با گرفتن وکالت از کارفرما مراحل ثبت را بدون حضور ایشان انجام دهد) .یکی از مزایای ثبت شرکت در ترکیه این است که صد در صد سهام به نام فرد ایرانی می باشد ازالزامات ثبت شرکت در ترکیه اجاره دفتر کار و استخدام مشاور مالی می باشد.که شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان شما را در این مراحل کار یاری می نماید.متقاضی می تواند در ترکیه حساب بانکی باز کند و برای جابه جایی پول خود مشکلی ندارد.با ثبت شرکت در ترکیه متقاضی می تواند کد بازرگانی و کد مالیاتی نیز داشته باشد.برای ثبت شرکت در ترکیه می توان سرمایه ثبتی شرکت را از 10000 لیر به بالا اعلام کرد.از طریق ثبت شرکت در ترکیه اقامت و ویزای کار ترکیه را هم می توان گرفت که ظرف مدت 2 هفته اقامت یک ساله و ظرف مدت یک ماه ویزای کاری ترکیه اخذ می گردد.برای گرفتن ویزای کار ترکیه سرمایه ثبتی شرکت باید 100000 لیر اعلام گردد که باید 25% آن ظرف مدت کوتاهی در حساب متقاضی واریز گردد.همچنین رد کردن لیست بیمه نیز از الزامات ان می باشد و مزیت آن این است که این اقامت تبدیل به اقامت دائم می گردد.

ثبت شرکت در ترکیه

کشور ترکیه هم مرز با هشت کشور بلغارستان، یونان، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان، ایران، عراق و سوریه می باشد. از این رو متقاضیان ثبت شرکت در ترکیه بیشمار می باشند.
عمده اقتصاد بازار آزاد این کشور به طورفزاینده توسط صنعت،‌ بخشهاي خدماتي هدايت مي شود اگر چه بخش كشاورزي سنتي آن هنوز هم حدود 25 درصد از اشتغال را بخود اختصاص داده است . از سال 2003 تعداد شرکت های خارجی در ترکیه بیش از دو برابر شده است .مشاوران بین المللی پارس تاکان می تواند شما در راه اندازی و ثبت شرکت در ترکیه کمک کند و همچنین شما با با  با ما دیگر نگران خدمات بعدی شرکت نیستید.
ثبت شرکت در ترکیهما با معرفی حسابدار های مطمئن ثبت شرکت در ترکیه شما را به بهترین نحو ممکن پیش می بریم .
شما با ثبت شرکت در ترکیه می توانید اقامت ترکیه را اخذ کنید.
شما با ثبت شرکت در ترکیه می توانید حساب بانکی خارجی داشته باشید.

ويژگيهاي اصلي ثبت شرکت در ترکیه – AS کدامند؟

· سرمایه گذاراني که به دنبال تاسيس شرکت بزرگ هستند معمولا ثبت شرکت در ترکیه را انتخاب مي كنند.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه تعهدات هر سهامدار محدود به سرمايه اي كه توسط سهامدار تصويب و پرداخت شده است.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل پنج سهامدار (اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی) با حداقل سرمایه 50000 لير تركيه  الزامی است.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل سرمایه برای شرکت  سهامي خاص  50000 هزار لير تركيه (27000 يورو) مي باشد كه مي بايست 25% پرداخت شود.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل پنج سهامدار براي راه اندازی شرکت AG  در ترکیه مورد نياز است حداقل سهم سرمایه هر سهامدار 24000 يورو مي باشد.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل پنج سهامدار مورد نیاز است (بدون نیاز تابعیت)
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه هیئت مدیره و حداقل سه مدیر مورد نیاز است.

ويژگيهاي اصلي ثبت شرکت در ترکیه با مسئولیت محدودکدامند؟

رایج ترین نوع ساختارثبت شركت در ترکیه که معمولا برای کسب و کارهای کوچک و متوسط انتخاب مي گردد. و اکثر عزیزان نیز این نوع ثبت شرکت در ترکیه را نیاز دارند.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل سرمايه 5000 لير الزامي است.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه بر خلاف شرکت های سهامی، هیچ گواهی سهامی صادر نمي گردد
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل دو سهامدار مورد نياز است.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه سهامداران مي توانند تركيه اي يا از اتباع ديگر كشور ها باشند.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه حداقل ميزان سرمايه براي شركت با مسئوليت محدود 5000 لير تركيه (2700 يورو) مي باشد كه 25% آن بايد پرداخت شود.
· در این نوع ثبت شرکت در ترکیه اگر تعداد سهامداران كمتر از 50 نفر باشد نياز به حسابرسي صورت حسابها  نمی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.