اقامت اسلواکی

اسلواکی کشوری است در اروپای مرکزی این کشور 5 میلیون نفر جمعیت دارد و دارای شهرهای تاریخی و مراکز تفریحی می باشد.اسلواکی از ماه می سال 2004 یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد.
شما می توانید با توجه به این مزایا و امکاناتی که در این کشور اروپایی بسیار زیبا همراه با جاذبه های گردشگری فراوان دارد با خیالی آسوده سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک و یا ثبت یک شرکت اروپایی که قابل استفاده در کلیه کشور های اروپایی است داشته باشید.و از مزایای آن استفاده کنید به همراه خانواده خود.
شما می توانید مالکیت یک ویلای نوساز و زیبا را در ابعاد 40 – 80- 160 متر مربعی با استاندارد ساخت آلمان و 30 سال ضمانت استحکام با سند مالکیت صد درصد بنام شرکت شما که تا انجام کامل مراحل اقامت آماده تحویل به شما می باشد.در ضمن شما می توانید در اسلواکی حساب بانکی شخصی و شرکتی داشته باشید و از همین طریق اقامت اسلواکی را بگیرید که با این حال شما می توانید در کل اروپا تردد داشته باشید به همراه همسر و فرزندان خود و حتی مشغول به کار شوید.در ضمن شما می توانید در هر زمان ملک خریداری شده خود را فروش و یا اجاره دهید.لازم به ذکر است که اقامت و تمدید اقامت شما و خانواده تان از این طریق تضمین شده می باشد.
همچنین شما با این اقامت می توانید برای اقوام و یا سایر دوستان خود دعوت نامه ارسال نمائید.شما می توانید با این اقامت از مزایای تحصیل رایگان در سراسر اروپا استفاده نمایید بدون هیچ محدودیت سنی و در ضمن می توانید خود و خانواده خود را بیمه درمانی نمایید و همین طور بعد از 8 سال پاسپورت خود را اخذ نمایید و در تمام کشور های اروپایی امکان اجاره ملک و یا خرید ملک و یا افتتاح حساب بانکی داشته باشید .برای انجام این کار به حضور متقاضی در اسلواکی نیاز است.

مدارک لازم اقامت اسلواکی:

  • اسکن پاسپورت (امضا شده)
  • انتخاب 3 اسم پیشنهادی برای شرکت
  • مشخص کردن نوع فعالیت شرکت
  • 3 قطعه عکس پاسپورتی
  • گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه شده به انگلیسی و گرفتن تائیدیه وزارت امور خارجه همراه با تائیدیه سفارت اسلواکی در تهران
  • 2 نامه از 2 بانک متفاوت که نشان دهد موجودی شما بیش از 5000 یورو (معادل ریالی این مبلغ) و دیگری 20000 یورو (معادل ریالی این مبلغ) باشد. این نامه ها نیزبه ترجمه و تائیدیه سفارت اسلواکی و وزارت خارجه نیاز دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.