مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

شرکت پارس تاکان به عنوان یکی از قویترین دفاتر در اخذ اقامت و مهاجرت به نیوزیلند همواره پیشرو در این امر بوده و این در حالی است که با توجه به جدید بودن این روند علی الخصوص در ایران ، این دفتر بالاترین آمار موفقیت را کسب نموده است.

با توجه به شرایط خوب نیوزیلند برای زندگی و کار و امکاناتی که دولت نیوزیلند به مهاجران ارائه می نماید متقاضیان می توانند با داشتن تحصیلات دانشگاهی و سابقه کار و گرفتن نمره آیلتس میانگین ۶/۵ پروسه مهاجرت خود به این کشور را آغاز نمایند. در حال حاضر ویزاهای مختلفی جهت مهاجرت به نیوزلند موجود می باشد اما دو نوع از متداولترین ویزاها عبارتند از ویزای مهارت و ویزای کار به صورت موقت.

شرایط عمومی مهاجرت به نیوزلند:

– سن از ۲۰ تا ۵۵ سال (جهت ویزای کار تا ۵۳ سال)
– سلامت عمومی
– عدم سوء پیشینه
– زبان انگلیسی با نمره آیلتس آکادمیک یا جنرال Overall حداقل ۶/۵

ویزای تجاری و سرمایه گذاری:

افرادی که تمایل دارند در کشور نیوزیلند تجارت و سرمایه گذاری کنند ابتدا باید اثبات کنند که در ایران تجارتی داشته اند که طی دو سال گذشته فعال بوده است. این تجارت می تواند فروشگاه، کارگاه، شرکت ، کارخانه و یا حتی دفتر باشد ولی بایستی گردش مالی (فروش) حدود 300 میلیون تومان در سال داشته باشد و همچنین جمع ارزش اموال و دارایی های شخصی متقاضی باید حدود 300 میلیون تومان برآورد شود، که این مبلغ باید به نیوزیلند منتقل شده و با آن تجارت را که تمایل دارد راه اندازی نماید . در صورتی که فرد شرایط فوق را داشته باشد ، پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت نیوزیلند یک ویزای سه ساله برای فرد صادر می شود که او می بایست در این سه سال حداقل 2 سال بیزینس فعال و موفق داشته باشد یا اینکه پانصد هزار دلار نیوزیلند در تجارتی وارد کرده و سه نفر را نیز استخدام کند که در این صورت بلافاصله به ایشان و خانواده اقامت دایم داده می شود.

ویزای اقامت دائم یا مهاجرت از طریق مهارت و تخصص:

این نوع ویزا برای افرادی در نظر گرفته شده که شغلشان در لیست اداره مهاجرت نیوزیلند وجود داشته باشد. نیوزیلند هم همانند استرالیا با توجه به سیستم امتیاز بندی عمل می نمایند و در همین خصوص از متقاضیان می خواهد که مدارکشان ارزیابی شود سپس به اداره مهاجرت فرستاده شود. افراد بر اساس سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، امتیاز همسر و امتیازات کمکی امتیاز می گیرند . این امتیازات باید حداقل به 100 برسد. در این صورت فرد این امکان را دارد که برای مهاجرت اقدام کند.برای آکاهی از امتیازات خود و شرایط اقدام برای اخذ اقامت با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید .

ویزای موقت و توریستی:

برای این نوع ویزا متقاضی عموماً شرایط زیر را بایستی داشته باشد: 1. ویزای کشورهای خارجی خصوصاً اروپا را داشته باشد، 2. فردی از اقوام نزدیک در نیوزیلند داشته باشد که اقامت دایم یا شهروندی این کشور را دارد.3 . توانایی در اثبات بازگشت به ایران در صورت صدور ویزا . مدت اقامت با این ویزا یک تا سه ماه خواهد بود.

ویزای موقت و توریستی:

برای این نوع ویزا متقاضی عموماً شرایط زیر را بایستی داشته باشد: 1. ویزای کشورهای خارجی خصوصاً اروپا را داشته باشد، 2. فردی از اقوام نزدیک در نیوزیلند داشته باشد که اقامت دایم یا شهروندی این کشور را دارد.3 . توانایی در اثبات بازگشت به ایران در صورت صدور ویزا . مدت اقامت با این ویزا یک تا سه ماه خواهد بود.

ویزای همسر :

این نوع ویزا برای افرادی در نظر گرفته شده است که همسرانشان قبل از ازدواج ، مقیم یا شهروند نیوزیلند بوده باشند و در صورتیکه بتوانند ثابت نمایند حداقل 12 ماه با یکدیگر زندگی کرده و با هم در رابطه بوده اند به ایشان اقامت اعطاء خواهد شد.

ویزای والدین :

متقاضی این نوع ویزا پدر و مادری هستند که نیمی از فرزندانشان مقیم یا شهروند نیوزیلند هستند. به عنوان مثال پدر و مادری که 4 فرزند دارند 2 فرزند آنها مقیم یا شهروند نیوزیلند باشد و اگر 5 فرزند داشته باشند 3 فرزند آنها مقیم یا شهروند این کشور باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.

تمامي حقوق اين سايت متعلق به شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان مي باشد. هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی و پیگرد قانونی دارد.