ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 به منظور دریافت ویزا و شروع یک Bussines در کشور آمریکا دریافت میگردد.
بر طبق قوانین جاری کشور ایالات متحده آمریکا ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 تنها یک ویزا برای حضور در کشور آمریکا برای مدت 2 سال میباشد ، سرمایه گذار میتواند در صورت اثبات موفقیت تجارت خود در مدت 2 سال مجددا اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 برای 2 سال دیگر نماید.
محل انتخاب زندگی برای سرمایه گذار و خانواده باید در نزدیکی محلی باشد که سرمایه گذار اقدام به راه اندازی بیزنس خود در آمریکا نموده است.
ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یک ویزای یکبار ورود میباشد ،سرمایه گذار و خانواده ایشان در صورت خروج از کشور آمریکا در طول مدت زمان ویزای خود و اقدام به بازگشت به آمریکا مجددا باید در کنسولگری این کشور با کنسول ملاقات نموده و مجددا اخذ ویزا نمایند .
ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از انواع ویزا های پر طرفدار برای خانواده هائی میباشد که سرمایه کافی برای دریافت گرین کارت آمریکا از طریق EB-5 را ندارند و یا ترجیح میدهند تا در ابتدا با مقدار کمتری از سرمایه وارد بازار کار در کشور آمریکا شوند و پس از کسب تجربه بیشتر اقدام به سرمایه گذاری در پروژه های EB-5 نمایند .

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

میزان سرمایه گذاری برای ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 :

برای ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 و دریافت ویزا بلند مدت 2 ساله سرمایه گذار نیاز به خرید یک واحد تجاری فعال و یا در حال افتتاح دارد.
بر طبق قوانین جاری در کشور آمریکا هیچ مبلغ دقیقی در مورد کمترین هزینه لازم برای سرمایه گذاری ذکر نشده است و تنها عبارت(( مقدار قابل توجه سرمایه گذاری)) ذکر گردیده است.

موکلین و مشاورین ما پس از کسب سالها تجربه موفق در زمینه دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 معتقدند که کمترین مقدار سرمایه گذاری که شانس بالائی برای دریافت ویزا دارد حداقل مبلغ 150،000 دلار آمریکا میباشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

در ابتدا متقاضی سرمایه گذاری پس از کسب آخرین اطلاعات در زمینه ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 اقدام به تکمیل فرم پرسشنامه مینماید .

مشاورین ما پس از بررسی اولیه و اطمینان از احتمال بالا برای موفقیت در پرونده لیستی از افراد مورد اطمینان خود را که در زمینه مشاوره بیزینس فعالیت مینمایند را برای شما ارسال خواهند نمود. وظیفه مشاور پیدا نمودن یک واحد تجاری با شرایط مناسب برای شما از لحاظ مالی میباشد .