سیم کارت بین المللی

ما بهترین و ارزانترین تعرفه مکالمات موبایل بین المللی را به شما عرضه می کنیم. تعرفه مکالمات سیم کارت بین المللی پارس تاکان در جهان بی نظیر بوده و قابل مقایسه با سایر سیم کارتهای رایج ( چه داخلی و چه خارجی) نیست. برای مقایسه بهتر جدول زیر را ملاحظه فرمایید.

سيم كارت بين المللي ما شما را از داشتن سيم كارت هاي متعدد براي هر كشوري كه عازم آن هستيد بي نياز ميكند. بعلاوه، از تحمل هزينه هاي كمرشكن رومينگ بالاي سيم كارت هاي معمولي نيز راحت خواهيد شد!

دانشجويان عازم خارج از كشور و افرادي كه در پروژه هاي گوناگون در كشورهاي مختلف جهان فعاليت دارند اين محصول را براي كار خود ايده آل خواهند يافت.

با داشتن تنها يك سيم كارت شركا، همكاران و خانواده خود را با دادن شماره هاي متعدد موبايل سر در گم نكنيد!

بطور میانگین، کاربران سیم کارت های پارس تاکان در یک یا دو سفر اول خود کل هزینه ای را که بابت سیم کارت پرداخته اند از طریق کاهش در تعرفه مکالمات صرفه جویی خواهند کرد!

در جهان گسترده امروزی، ارتباطات یکی از لازمه های زندگی و از شاخص های پیشرفت هر کشوری می باشد. در بسیاری موارد هزینه دسترسی به این امکانات ارتباطی، علت محدود شدن میزان بهره گیری افراد از این فناوری نوین است.

اگر به هر علتی به خارج از کشور سفر می کنید و همیشه برای ارتباط با خانواده، دوستان و یا مشتریان خود دچار مشکل هستید و استفاده از چندین شماره موبایل شما و مشتریانتان را سردرگم کرده، و یا نگران هزینه های بالای مکالمات بین المللی هستید و به ناچار مکالمات خود را محدود و یا حتی حذف می نمایید، ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم!

ما با بهره گیری از آخرین فن آوریها نسل جدیدی از سیم کارتهای بین المللی را در جهان تولید و عرضه می نماییم.

شما با استفاده از این سیم کارت می توانید در تمامی کشورهای تحت پوشش با یک شماره واحد در دسترس دوستان و همکاران خود باشید و تا 80% هزینه های مکالمات خود را کاهش دهید!

نيازي به خريد سيم كارت جديد در كشورهاي مختلف نداريد و كافيست فقط يك شماره تماس را در اختيار خانواده و دوستان خود قرار دهيد و يک سيم كارت دايمی و نا محدود از نظر مالکيت حتی در صورت استفاده نکردن به مدّت طولانی داشته باشيد.

اين نکته را فراموش نکنيد

اين نکته را فراموش نکنيد يه يکی از بزرگترين مزيت های سيم کارت های ما داشتن حساب آنلاين اختصاصی برای شما در سايت شرکت صادر کننده سيم کارت و در اختيار قرار دادن تمام اطلاعات تماس و پشتيبانی شرکت صادر کننده سيم کارت ميباشد که متأسفانه به دلايل مختلف ساير همکاران اين امکان را در سرويس های خود ارايه نميدهند.

که اين دسترسی شما را ميتوان قيمتی معادل يک سيم کارت ديگر قيمت گذاری کرد، به اين علت که در صورتی که شما در سيستم سيم کارت های ديگر اگر ارتباط شما با شخص صادر کننده قطع شود سيم کارت شما بلا استفاده خواهد بود و قابليت شارژ از روش ديگری را ندارد ،امّا در سيستم سيم کارت های پارس تاکان شما به صورت مستقيم و مستقل ميتوانيد با کارت اعتباری ويزاکارت و مسترکارت سيم کارت خود را شارژ و استفاده نماييد.

و در صورت نداشتن کارت اعتباری ميتوانيم ويزاکارت به نام خود شما نيز صادر نموده که اين نوع ويزاکارت ها نيز را نيز علاوه بر شرکت ما از طريق صرافی ها و بانک ها نيز ميتوانيد شارژ نماييد.

مشخصات سیم کارت بین المللی پارس تاکان :

1) نرخ هاي مكالمه بسیار مناسب

2) يك شماره اختصاصي و دائمي براي تمام تماسهاي شم

3) دارای مدت اعتبار شارژ نامحدود (عدم ابطال خط در صورت عدم استفاده)

4) پوشش بسيار گسترده در 5 قاره جهان بيش از 200 كشور از جمله ایران

5) بدون هرگونه هزينه رومينگ جابجايي در بيش از 85 كشور جهان , تماسهاي دريافتي رايگان در 85 كشور.

6) كيفيت بالاي تماس : در حالت اسكن اتوماتيك‚ اين سيم كارت بهترين سيگنال مخابراتي را انتخاب مي كند.

7) دارای خدمات اینترنت پر سرعت GPRS , 3G در اكثر كشورهاي جهان.اين سيم كارت در ژاپن و كره جنوبي به صورت 3G كار مي كند.

8) قابليت تخصيص يك شماره اختصاصي با پیش شماره 001 یا 0044 به سیم کارت شما و استفاده همزمان از 2 شماره با يک سيم کارت

9) امكان افتتاح حساب بین المللی و صدور مستر کارت ( Mastercard ) و ويزاکارت برای شما جهت شارژ سيم کارت

10) تماس ورودی (رومینگ) ارزانتر از سایر سيم كارتهاي رايج

11) امكان ارسال و دريافت SMS

12) دریافت پیام کوتاه (SMS) رایگان

13) تحويل فوری و کمتر از 24 ساعت

14) آنتن دهی بسیار قوی

15) دارای 10 دلار شارژ اولیه

16) دارای Sim menu برای سهولت کار خدمات سیم کارت

17) امکان شارژ از طریق مسترکارت و ویزاکارت ازطریق اینترنت

18) اطلاع از اعتبار باقيمانده ( رایگان )

19) امكان دريافت ريز مكالمات ( رایگان )

20) امکان کنترل هزینه ها بصورت آنلاین

21) افزایش شارژ سیم کارت بدون کسر کارمزد و بدون کسر کردن هرگونه وجه به هنگام شارژ ( 20$ شارژ میگیرد ، 20$ شارژ مي شويد)

22) امكان شارژ مكرر

23) بدون هزينه اشتراك ماهيانه

24) بدون هزينه اشتراك سالیانه

25) امكان صدور مجدد با همان شماره قبلي در صورت مفقود و يا معيوب شدن سيم كارت

26) امكان استفاده ازصندوق صوتي بصورت رايگان

27) امكان شارژ و دسترسي به اعتبار باقيمانده در عرض چند ثانيه از سراسر جهان

28) امكان دريافت ريزمكالمات از طريق سايت اينترنتي ، ايميل و فكس

29) انتقال مكالمات (دايورت) شماره امريکا و انگلستان که شما درخواست داده ايد به شماره موبايل بين المللی شما که در اين روش شما دارای سه شماره متفاوت استونی،امريکا و انگلستان ميشويد جهت اينکه ديگران با شما تماس حاصل نمايند.

30) دارای چندین نوع سیستم Call Back

31) تخفیف مکالمات تا 80% با استفاده از سیستم Call back

32) قابلیت درخواست سرویس Auto Charge

33) امكان ضبط مكالمات بر روي شبكه پارس تاکان بدون استفاده از امكانات گوشي شما و دريافت فايل هاي صوتي ذخيره شده از طريق ايميل

34) امكان استفاده در اكثر گوشي هاي تلفن همراه ( با قابليت دريافت فركانس كشور مورد نظر )

35) تحويل فوري يا ارسال توسط پست به هر نقطه از کشور

36) خدمات امور مشتركين بصورت 24 ساعته از طريق سايت، ايميل و تلفن

37) نرخ تماس بسيار مناسب و ارزانتر از اپراتور ها و سيم کارت های موجود در بازار
(بطور مثال شما در کشور ترکیه هستید و هزینه تماس با سیم کارت محلی ترکیه 3 دلار و با همراه اول 2101 تومان می باشد و هزينه تماس دريافتي 499تومان در حالیکه نرخ مکالمه شما با سیم کارت های ما با هر کجای جهان از ترکیه به ازای هر دقیقه 55 سنت و تماس دريافتي رايگان محاسبه خواهد شد، قضاوت به صرفه بودن را به شما واگذار می کنیم.)

38) رومينگ بين المللي و كاملاً رايگان در بيش از 85 كشور جهان ( از جمله اکثر کشور های اروپايی ، امارات ، تركيه ، ايران ، روسيه ، ژاپن و … ) شما با سيم كارت همراه اوّل يا ايرانسل براي تماسهايي كه با شما گرفته مي شود حداقل دقيقه اي 200 تا 1900 تومان هزينه پرداخت مي كنيد!

39) نرخ هاي مكالمه بسيار ارزان و مناسب. براي مثال هزينه تماس از آلمان به ايران با اين سيم كارت حدود 59 سنت و با سيم كارت همراه اوّل حدود 24000 ريال است!

40) همچنين در نظر داشته باشيد که رومينگ اين سيم کارت برای کشور آلمان نيز رايگان ميباشد.

41) شما با خرید از ما 25 تا 50 هزار تومان صرفه جویی نسبت به سیم کارت های مشابه برای خود به ارمغان خواهید برد. ( قیمت سیم کارت بین المللی ما به همراه 10 دلار شارژ هديه 85000 تومان است.)

42) بدون کسر کردن هرگونه وجه به هنگام شارژ ( 20$ شارژ میگیرد ، 20$ شارژ می کنید)
شما با خرید از ما 25 تا 50 هزار تومان صرفه جویی نسبت به سیم کارت های مشابه برای خود به ارمغان خواهید برد.

43) اين نکته را فراموش نکنيد يه يکی از بزرگترين مزيت های سيم کارت های ما داشتن حساب آنلاين اختصاصی برای شما در سايت شرکت صادر کننده سيم کارت و در اختيار قرار دادن تمام اطلاعات تماس و پشتيبانی شرکت صادر کننده سيم کارت ميباشد که متأسفانه به دلايل مختلف ساير همکاران اين امکان را در سرويس های خود ارايه نميدهند.

که اين دسترسی شما را ميتوان قيمتی معادل يک سيم کارت ديگر قيمت گذاری کرد، به اين علت که در صورتی که شما در سيستم سيم کارت های ديگر اگر ارتباط شما با شخص صادر کننده قطع شود سيم کارت شما بلا استفاده خواهد بود و قابليت شارژ از روش ديگری را ندارد ،امّا در سيستم سيم کارت های پارس تاکان شما به صورت مستقيم و مستقل ميتوانيد با کارت اعتباری ويزاکارت و مسترکارت سيم کارت خود را شارژ و استفاده نماييد.

و در صورت نداشتن کارت اعتباری ميتوانيم ويزاکارت به نام خود شما نيز صادر نموده که اين نوع ويزاکارت ها نيز را نيز علاوه بر شرکت ما از طريق صرافی ها و بانک ها نيز ميتوانيد شارژ نماييد.

و غیره…

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک روبرو کلیک کنید.